EuroSongs to internetowy konkurs piosenki - wirtualna Eurowizja. Co edycję użytkownicy wybierają państwo, zgłaszają piosenkę, a następnie głosują jak na prawdziwej Eurowizji. Nasz konkurs jest miejscem, gdzie gości nieznana, niekomercyjna muzyka z całej Europy.
Dowiedz się więcej o EuroSongs
Regulamin
Dobre rady

Polecane utwory
Zahara - berlín U5
Cyril Awakens - Atlas
Kaśka Sochacka - Wiśnia
PHELLY - Elefanter (Éléphants)
Patrick Watson - Lost With You
Hana Vu - Keeper
Marte Wulff - Ringer
Biig Piig - Feels Right
Jack Bisonte feat. Lugotti - Drag Me To Hell
Another Vision - Mon Amour
School of X - New Friend
RAZZ - Like You
Elodie Gervaise - IMYG
Everyone You Know - Radio
Lasse Matthiessen - Dancing with Air
orbit - Ocean
Dino Brandão, Faber, Sophie Hunger - Derfi di hebe
Unknown Mortal Orchestra - That Life
LiAURORA - Pause
Tamada - Piramde
Japanese Breakfast - Paprika

Ostatnia aktywność
Kerby skomentował Amara ctk100 - You Don't Wanna
Kerby skomentował Julia Pietrucha, Miuosh, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk - Celina
Kerby skomentował IAMJJ & Baker Grace - A Different Kind Of Blues
Ochre skomentował David Bay - Love Will Tear Us Apart
Ochre skomentował Slava Kaminska - Slava Bogu
Kerby skomentował CRIMER - Church
Kerby skomentował LiAURORA - Pause

Playlista polecanych utworów
Powyższa playlista zawiera zbiór wszystkich piosenek z konkursu EuroSongs, które znalazły się w TOP 10 finału swojej edycji.

Ostatni zwycięzca
IMAGES PHELLY - Elefanter (Éléphants)Aktualna edycja
Trwa głosowanie finałowe Szczegóły edycji Wyniki półfinałowe Lista finałowa Zagłosuj

Aktualności

facebook.com
Bez zaskoczenia. Baby Yors zwycięża 333. edycję!

https://www.facebook.com/NothingButThieves/
Do pięciu razy sztuka!
21 kwietnia 2020 o godzinie 20:00 zakończyło się głosowanie w 332. edycji naszego konkursu. Wśród faworytów wymieniało się Norwegię, Wielką Brytanię czy Australię. Wraz z trwaniem głosowania finałowego fiński utwór otrzymywał coraz więcej pozytywnych komentarzy i coraz częściej wymieniany był wśród faworytów edycji. Podczas wyników 332. EuroSongs wszystkie przewidywania sprawdziły się. Faworyci walczyli o Grand Prix niemal do samego końca. Pod koniec głosowania finałowego utwór reprezentujący Zjednoczone Królestwo zdecydowanie wyprzedzał Finlandię i to on został zwycięzcą 332. edycji. Br... Czytaj dalej ->
https://www.google.pl/imghp?hl=pl
Poznaliśmy finalistów 332. edycji. Czy bukmacherzy byli nieomylni?
O godzinie 20:00 zakończyło się głosowanie półfinałowe w 332. edycji konkursu EuroSongs. W tej edycji udział bierze aż 40 reprezentacji, dlatego zdecydowano się na zorganizowanie dwóch półfinałów. Jako, że liczba uczestników nie przekroczyła 40, automatyczny awans do finału zapewniony ma tylko zwycięzca poprzedniej edycji – Shien, który w tej edycji wystawił piosenkę z Papui-Nowej Gwinei. Pozostałe 39 państw walczyło o 20 miejsc w finale. Tak dużo piosenek, tak mało wolnych miejsc… Uczestnicy konkursu zaczęli zastanawiać się - Czy awans poszczególnych piosenek można przewidzieć? Ochre (Mateus... Czytaj dalej ->

O konkursieEuroSongs (Internetowy Konkurs Piosenki, Wirtualna Eurowizja, ang. Online Song Contest, w skrócie ESs) organizowany nieprzerwanie od 1 lutego 2010 roku konkurs muzyczny zrzeszający fanów Eurowizji, jak również nieznanej, alternatywnej, niekomercyjnej muzyki z różnych zakątków Europy.

Konkurs bazuje na corocznej imprezie muzycznej, jaką jest Konkurs Piosenki Eurowizji. Uczestnicy EuroSongs mają możliwość wybrania swojego państwa, zorganizowania preselekcji z własnoręcznie wybranymi, nieznanymi szerszej publiczności utworami. Po etapie zgłoszeniowym uczestnicy zapoznając się ze stawką


konkursową, wybierają TOP 10 swoich faworytów oraz odpowiednio przyznają im głosy. Zwycięzca danej edycji ma prawo w kolejnej edycji wybrać państwo z całego świata.

EuroSongs prowadzone jest jednocześnie na stronie internetowej www.eurosongs.pl, jak również na naszej grupie facebookowej EuroSongs – Wirtualna Eurowizja. Aby móc aktywnie brać udział w konkursie EuroSongs, uczestnik posiadać musi jedno, unikalne konto na naszej stronie, jak również być członkiem ww. grupy facebookowej.

Dlaczego warto wziąć udział w internetowym konkursie piosenki EuroSongs?


4278 dni konkurs istnieje w sieci,
10548 piosenek pojawiło się w konkursie,
685 menadżerów uczestniczyło w EuroSongs,
381 edycji i zwycięskich utworów,
91 państw brało udział w konkursie,
miła atmosfera, dodatkowe nagrody, zabawy i wiele więcej!