EuroSongs to internetowy konkurs piosenki - wirtualna Eurowizja. Co edycję użytkownicy wybierają państwo, zgłaszają piosenkę, a następnie głosują jak na prawdziwej Eurowizji. Nasz konkurs jest miejscem, gdzie gości nieznana, niekomercyjna muzyka z całej Europy.
Dowiedz się więcej o EuroSongs
Regulamin
Dobre rady

Polecane utwory
Noga Erez - End of the Road
DONAMARIA - Redmoon
Meek, Oh Why? x Sarsa feat. Hyper Son - Zachód
ascendant vierge - Influenceur
The Strokes - The Adults Are Talking
Wezn - Mountain Side
Genoux Vener - Métro Boulot Dodo
lùisa - New Woman
Dylan Fraser - Vipers
Ashwarya - Biryani
HOKO - Hellogoodbye
Goss - Everybody's Going
The Seshen - Dive
James Vincent McMorrow - Gone
Møme, Ricky Ducati - Got It Made
Passmurny - Serdtse
Duckwrth feat. G.L.A.M. & Julia Romana - Coming Closer
Lili Grace - Not God
Bonn - Spaceships
Erki Pärnoja - Soledad
BewhY - Gottasadae

Ostatnia aktywność
Dżek skomentował Lokoy & Nils Bech - relay
Kerby skomentował Pantha du Prince feat. Jungstötter - Pius in Tacet
dabi. skomentował Marco Mengoni - Dall'Inferno
Kerby skomentował Liraz - Bia Bia
peterek skomentował Mansfield.TYA - Auf Wiedersehen
Dżek skomentował Liraz - Bia Bia
andalouse skomentował ABIR - Yallah

Playlista polecanych utworów
Powyższa playlista zawiera zbiór wszystkich piosenek z konkursu EuroSongs, które znalazły się w TOP 10 finału swojej edycji.

Ostatni zwycięzca
IMAGES Noga Erez - End of the Road


Aktualności

facebook.com
Bez zaskoczenia. Baby Yors zwycięża 333. edycję!

https://www.facebook.com/NothingButThieves/
Do pięciu razy sztuka!
21 kwietnia 2020 o godzinie 20:00 zakończyło się głosowanie w 332. edycji naszego konkursu. Wśród faworytów wymieniało się Norwegię, Wielką Brytanię czy Australię. Wraz z trwaniem głosowania finałowego fiński utwór otrzymywał coraz więcej pozytywnych komentarzy i coraz częściej wymieniany był wśród faworytów edycji. Podczas wyników 332. EuroSongs wszystkie przewidywania sprawdziły się. Faworyci walczyli o Grand Prix niemal do samego końca. Pod koniec głosowania finałowego utwór reprezentujący Zjednoczone Królestwo zdecydowanie wyprzedzał Finlandię i to on został zwycięzcą 332. edycji. Br... Czytaj dalej ->
https://www.google.pl/imghp?hl=pl
Poznaliśmy finalistów 332. edycji. Czy bukmacherzy byli nieomylni?
O godzinie 20:00 zakończyło się głosowanie półfinałowe w 332. edycji konkursu EuroSongs. W tej edycji udział bierze aż 40 reprezentacji, dlatego zdecydowano się na zorganizowanie dwóch półfinałów. Jako, że liczba uczestników nie przekroczyła 40, automatyczny awans do finału zapewniony ma tylko zwycięzca poprzedniej edycji – Shien, który w tej edycji wystawił piosenkę z Papui-Nowej Gwinei. Pozostałe 39 państw walczyło o 20 miejsc w finale. Tak dużo piosenek, tak mało wolnych miejsc… Uczestnicy konkursu zaczęli zastanawiać się - Czy awans poszczególnych piosenek można przewidzieć? Ochre (Mateus... Czytaj dalej ->

O konkursieEuroSongs (Internetowy Konkurs Piosenki, Wirtualna Eurowizja, ang. Online Song Contest, w skrócie ESs) organizowany nieprzerwanie od 1 lutego 2010 roku konkurs muzyczny zrzeszający fanów Eurowizji, jak również nieznanej, alternatywnej, niekomercyjnej muzyki z różnych zakątków Europy.

Konkurs bazuje na corocznej imprezie muzycznej, jaką jest Konkurs Piosenki Eurowizji. Uczestnicy EuroSongs mają możliwość wybrania swojego państwa, zorganizowania preselekcji z własnoręcznie wybranymi, nieznanymi szerszej publiczności utworami. Po etapie zgłoszeniowym uczestnicy zapoznając się ze stawką


konkursową, wybierają TOP 10 swoich faworytów oraz odpowiednio przyznają im głosy. Zwycięzca danej edycji ma prawo w kolejnej edycji wybrać państwo z całego świata.

EuroSongs prowadzone jest jednocześnie na stronie internetowej www.eurosongs.pl, jak również na naszej grupie facebookowej EuroSongs – Wirtualna Eurowizja. Aby móc aktywnie brać udział w konkursie EuroSongs, uczestnik posiadać musi jedno, unikalne konto na naszej stronie, jak również być członkiem ww. grupy facebookowej.

Dlaczego warto wziąć udział w internetowym konkursie piosenki EuroSongs?


4046 dni konkurs istnieje w sieci,
9921 piosenek pojawiło się w konkursie,
642 menadżerów uczestniczyło w EuroSongs,
358 edycji i zwycięskich utworów,
88 państw brało udział w konkursie,
miła atmosfera, dodatkowe nagrody, zabawy i wiele więcej!