EuroSongs to internetowy konkurs piosenki - wirtualna Eurowizja. Co edycję użytkownicy wybierają państwo, zgłaszają piosenkę, a następnie głosują jak na prawdziwej Eurowizji. Nasz konkurs jest miejscem, gdzie gości nieznana, niekomercyjna muzyka z całej Europy.
Dowiedz się więcej o EuroSongs
Regulamin
Dobre rady

Polecane utwory
girl in red - rue
Omar Apollo - Useless
Meek, Oh Why? x Sarsa feat. Hyper Son - Zachód
good job nicky - January 8th
Isaac Dunbar - love, or the lack thereof
Aly & AJ - Joan of Arc on the Dance Floor
The Strokes - The Adults Are Talking
Pépite - Monte-carlo
Sega Bodega & Låpsley - Make U Stay
Anna Järvinen - Affären
King Princess - Only Time Makes It Human
Hola Chica - Asleep
Daisy Mortem - Mange tes Morts
The Seshen - Dive
DORA - Oxena
Rhye - Black Rain
Luka Kloser - Sweet Sixteen
Passmurny - Serdtse
boy pablo - wachito rico
Bishop Briggs - JEKYLL & HIDE
M'Dee - Do Zavtra

Ostatnia aktywność
peterek skomentował Dyce - Tayu
peterek skomentował Rigoberta Bandini - In Spain We Call It Soledad
peterek skomentował Dwara - She (part one)
peterek skomentował Genoux Vener - Métro Boulot Dodo
peterek skomentował Karin Ann - i yearn for agony
Przem skomentował #2Mashi - Mnogo kofeina
Shien skomentował Kamanių Šilelis - Paleisk Mane Namo

Playlista polecanych utworów
Powyższa playlista zawiera zbiór wszystkich piosenek z konkursu EuroSongs, które znalazły się w TOP 10 finału swojej edycji.

Ostatni zwycięzca
IMAGES Meek, Oh Why? x Sarsa feat. Hyper Son - ZachódAktualna edycja
Trwa głosowanie finałowe Szczegóły edycji Wyniki półfinałowe Lista finałowa Zagłosuj

Aktualności

Żródła: facebook.com/asgeirmusic , facebook.com/jackpenate , facebook.com/IBEofficieel
Poznaj wyniki 321. edycji!

Gra Eliminacyjna wystartowała!
W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami Eurowizją Junior 2019, która odbędzie się w listopadzie w Gliwicach, w naszym konkursie wystartowała corocznie organizowana zabawa, której celem jest wyłonienie najlepszego utworu konkursu. Gra Eliminacyjna to konkurs w którym codziennie eliminowane są piosenki z największą ilością głosów użytkowników. Uczestnicy każdego dnia mogą wykorzystać dwa głosy, głosując na piosenki, które ich zdaniem są najgorsze z aktualnej stawki konkursowej. Po 18 dniach głosowania wyłonimy naszego zwycięzcę konkursu Eurowizja Junior 2019. Specjalnie na tę okazję... Czytaj dalej ->
30 notowań listy przebojów za nami
4. października 2019 ukazało się trzydzieste notowanie HitListy. Czas na podsumowanie! Skupimy się na sukcesach piosenek z ostatnich dziesięciu notowań. Pod uwagę wzięto średnią liczbę punktów zgromadzoną na przestrzeni ostatnich dziesięciu list przebojów. 1. Leningrad - i_$uss Piosenka pochodzi z 307. edycji EuroSongs, w której o mały włos przegrała z francuskim zwycięzcą. Na Hit Liście w ścisłym top 3 utrzymuje się od ośmiu edycji, czyli od momentu pojawienia się utworu na liście przebojów. Leningrad to rosyjski zespół z Petersburga tworzący muzykę z gatunku ska. W krajach rosyjskojęzycz... Czytaj dalej ->

O konkursieEuroSongs (Internetowy Konkurs Piosenki, Wirtualna Eurowizja, ang. Online Song Contest, w skrócie ESs) organizowany nieprzerwanie od 1 lutego 2010 roku konkurs muzyczny zrzeszający fanów Eurowizji, jak również nieznanej, alternatywnej, niekomercyjnej muzyki z różnych zakątków Europy.

Konkurs bazuje na corocznej imprezie muzycznej, jaką jest Konkurs Piosenki Eurowizji. Uczestnicy EuroSongs mają możliwość wybrania swojego państwa, zorganizowania preselekcji z własnoręcznie wybranymi, nieznanymi szerszej publiczności utworami. Po etapie zgłoszeniowym uczestnicy zapoznając się ze stawką


konkursową, wybierają TOP 10 swoich faworytów oraz odpowiednio przyznają im głosy. Zwycięzca danej edycji ma prawo w kolejnej edycji wybrać państwo z całego świata.

EuroSongs prowadzone jest jednocześnie na stronie internetowej www.eurosongs.pl, jak również na naszej grupie facebookowej EuroSongs – Wirtualna Eurowizja. Aby móc aktywnie brać udział w konkursie EuroSongs, uczestnik posiadać musi jedno, unikalne konto na naszej stronie, jak również być członkiem ww. grupy facebookowej.

Dlaczego warto wziąć udział w internetowym konkursie piosenki EuroSongs?


4008 dni konkurs istnieje w sieci,
9807 piosenek pojawiło się w konkursie,
639 menadżerów uczestniczyło w EuroSongs,
354 edycji i zwycięskich utworów,
88 państw brało udział w konkursie,
miła atmosfera, dodatkowe nagrody, zabawy i wiele więcej!