Cinque Terre Card image

Głosowanie w aplikacji ruszyło! Kto wygra finał?

22 listopada 2018 zapisze się na kartach historii naszego konkursu. Tego dnia wystartowało pierwsze głosowanie finałowe w dedykowanej aplikacji konkursu EuroSongs. Głosować można wypełniając specjalny formularz. Pamiętajcie jednak, aby udzielać się również na naszej grupie na Facebooku. A kto wygra 288. edycję? W stawce finałowej mamy sporo znanych twarzy! Są to: Blanche i Sandhja, które wystąpiły w Konkursie Piosenki Eurowizji lub artyści, którzy brali już udział w EuroSongs, m.in.: Max Giesinger, Au/Ra czy Tonka. Głosowanie trwa do poniedziałku, 26 listopada.

Czytaj dalej ->

Cinque Terre Card image

Na Islandii zimno...

...ale nowa edycja EuroSongs musi się tam odbyć! Prosimy wszystkich uczestników o wcześniejsze przybycie do stolicy Islandii oraz o zabranie ciepłych ubrań.

Czytaj dalej ->

Cinque Terre Card image

Nowa strona internetowa!

24 października 2018 roku przejdzie do historii w naszym konkursie. Tego dnia nastąpiły przenosiny konkursu EuroSongs na nową stronę internetową. Nasz konkurs po ośmiu latach doczekał się własnej aplikacji internetowej. Jest to dowód na to, że konkurs wciąż się rozwija i jest popularnym miejscem odkrywania muzyki w Internecie.

Czytaj dalej ->