Nagrody specjalne w EuroSongs


# Nagroda Państwo Menadżer Piosenka
344 Nagroda Południowa IMAGES Izrael WrednyOlek Noga Erez - YOU SO DONE
344 Nagroda Zachodnia IMAGES Australia Azet Yuma X - Secret Lover
344 Nagroda Wschodnia IMAGES Polska Shien Kasia Lins - Rób Tak Dalej
344 Nagroda Bałkańska IMAGES Cypr marcellele Sufjan Stevens - Video Game
344 Nagroda Północna IMAGES Szwecja DaVinci Janice - Hearts Will Bleed
344 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Niemcy Garrow bülow - Get Stüpid
344 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Luksemburg Kowal Glauque - Vivre
344 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Słowacja Castiel DJ Blyatman feat Loli - No Problem
344 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Finlandia Dżek Šuo Leila - Prašau
343 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Macedonia Północna SV Mina Blažev - Vo drugi dushi
343 Nagroda Bałkańska IMAGES Macedonia Północna SV Mina Blažev - Vo drugi dushi
343 Nagroda Zachodnia IMAGES Irlandia XCryoxx SONIKKU feat. LIZ - Sweat
343 Nagroda Północna IMAGES Szwecja Azet Kite - Teenage Bliss
343 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Ukraina Jax Katrin - Hello America!
343 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Andora NowPaKo Fado Bicha - Lila Fadista
343 Nagroda Południowa IMAGES Andora NowPaKo Fado Bicha - Lila Fadista
343 Nagroda Wschodnia IMAGES Czechy Garrow Punnany Massif - APP/OS
342 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Portugalia WrednyOlek Bely Basarte - Flores y vino
342 Nagroda Południowa IMAGES Portugalia WrednyOlek Bely Basarte - Flores y vino
342 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Turcja andalouse Atlas RB - Yordun
342 Nagroda Północna IMAGES Szwecja Miszaelo Shylde - Takes Two
342 Nagroda Wschodnia IMAGES Ukraina Garrow ISLANDINSIDE - Connected
342 Nagroda Zachodnia IMAGES Wielka Brytania marcellele Tally Spear - What Do I Want
342 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Polska Dawid crvo - zula 'n' luna (DEMO)
341 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Łotwa XCryoxx rolands če - Riņķa deja (Krievu rulete)
341 Nagroda Północna IMAGES Łotwa XCryoxx rolands če - Riņķa deja (Krievu rulete)
341 Nagroda Wschodnia IMAGES Polska DaVinci ukeboy - 634
341 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Gruzja Ochre Creams - Die 4 You
341 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Grecja andalouse Mariza Rizou - Pes Mou
341 Nagroda Zachodnia IMAGES Szwajcaria James Talisco - The Steed
341 Nagroda Południowa IMAGES Andora Dżek Ana De Llor - Penelope
341 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Niemcy cieplykocyk The Disaster Area - Glasshearts
340 Nagroda Wschodnia IMAGES Polska Przem Baasch - Brokat
340 Nagroda Południowa IMAGES Armenia Jax Samuum - Maria
340 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Ukraina Azet Eartheater - Supersoaker
340 Nagroda Bałkańska IMAGES Grecja andalouse Pavlina Voulgaraki - Kamia Psychi
340 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Estonia SakuakNelgonsom Amberian Dawn - United
340 Nagroda Północna IMAGES Dania Joel Goss feat. Selma Judith - Fighting For The Gospel
340 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Szwecja XCryoxx Sara Parkman - Vreden
340 Nagroda Zachodnia IMAGES Belgia NowPaKo Traudes - Back Down
339 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Andora Saddy Arca ft. Rosalía - KLK
339 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Andora Saddy Arca ft. Rosalía - KLK
339 Nagroda Południowa IMAGES Andora Saddy Arca ft. Rosalía - KLK
339 Nagroda Północna IMAGES Islandia Abzel AyOwA - Is It You Love
339 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Grecja kamilos2676 Melisses - Giati
339 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Estonia Qba Milla Rumi - vortex
339 Nagroda Wschodnia IMAGES Polska lord1991 KARAŚ/ROGUCKI - Kilka westchnień
338 Nagroda Południowa IMAGES Izrael andalouse Meryem Aboulouafa - Deeply
338 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Słowacja Przem Fallgrapp feat. TheCurlySimon - Keď padal sneh
338 Nagroda Wschodnia IMAGES Słowacja Przem Fallgrapp feat. TheCurlySimon - Keď padal sneh
338 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Austria Joel Pantha du Prince feat. Jungstötter - Pius in Tacet
338 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Macedonia Północna Polaneq Cyrillic - Break My Heart
338 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Finlandia cieplykocyk Marko Hietala - Stones
338 Nagroda Zachodnia IMAGES Szwajcaria Dżek Ikan Hyu - Supernova
338 Nagroda Północna IMAGES Islandia Azet Kristin Sesselja - Secret
337 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Polska Ochre J.Wise - Tears
337 Nagroda Północna IMAGES Islandia Joel School of X feat. Lord Siva - Collarbone
337 Nagroda Bałkańska IMAGES Mołdawia WandziaiBandzia Valeria Stoica - Empty Air
337 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Bułgaria Oski325 Galena - Panika
337 Nagroda Zachodnia IMAGES Luksemburg Kowal Sevdaliza - Joanna
337 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Węgry Castiel LAZERPUNK - Ego Death
337 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Dania Azet Kh Marie - ind i mørket
337 Nagroda Południowa IMAGES Andora Polarios Crystal Fighters - Wild Ones
337 Nagroda Wschodnia IMAGES Rosja alekso33 Syuzanna - Klyap
336 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Dania Bieluch june - A Little Messed Up
336 Nagroda Wschodnia IMAGES Białoruś WrednyOlek Rezz, Grabbitz - Someone Else
336 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Macedonia Północna Dawid Neda Ukraden - Favorit
336 Nagroda Północna IMAGES Norwegia James MIMMI - Happen
336 Nagroda Południowa IMAGES Liban Qba JonZ - I'm The One
336 Nagroda Bałkańska IMAGES Mołdawia Abzel Vlad Holiday - Phonograph
336 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Turcja Castiel Perdenin Ardındakiler - Derdime
336 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Francja Dżek Ian Caulfield - Pas Grand Chose
336 Nagroda Zachodnia IMAGES Francja Dżek Ian Caulfield - Pas Grand Chose
335 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Azerbejdżan Garrow Lalalar - İsyanlar
335 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Holandia XCryoxx Froukje - Groter Dan Ik
335 Nagroda Zachodnia IMAGES Holandia XCryoxx Froukje - Groter Dan Ik
335 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Ukraina Oski325 Zlata Ognevich - Solodka kara
335 Nagroda Wschodnia IMAGES Czechy Azet Papyllon - What About Tonight
335 Nagroda Północna IMAGES Szwecja Miszaelo Johnossi - Echoes
335 Nagroda Bałkańska IMAGES Macedonia Północna Polarios Shyloom & FJØRA - Take You Down
334 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Norwegia Przem Alice Boman - Heartbeat
334 Nagroda Wschodnia IMAGES Białoruś Saddy LUNA - Zolotye Lepestki
334 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Węgry lord1991 Szakács Gergő - Haladok
334 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Grecja Qba Melentini - Koritsia se lypi
334 Nagroda Południowa IMAGES Tunezja XCryoxx Agat - Truth Is
334 Nagroda Zachodnia IMAGES Liechtenstein James Boys Noize ft. Rico Nasty - Girl Crush
334 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Czechy milyktosik Skety feat. Vojta Dyk - Alkoholická
333 Nagroda Południowa IMAGES San Marino marcellele Luke Chappell - Human
333 Nagroda Bałkańska IMAGES Grecja Qba Krista Papista - Fantasmata
333 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Cypr Oski325 Josephine - Magia
333 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Szwajcaria Shien Flavien Berger - Castelmaure
333 Nagroda Północna IMAGES Dania Polarios Soleima - Roses
333 Nagroda Zachodnia IMAGES Liechtenstein Matima2000 GEISTHA - Floods
333 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Ukraina alekso33 AIGEL - Sneg
333 Nagroda Wschodnia IMAGES Ukraina alekso33 AIGEL - Sneg
332 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Dania Maciej051201 Ólafur Arnalds ft. Arnór Dan - So Far
332 Nagroda Bałkańska IMAGES Cypr Ochre Velix & Playmen feat. Christos Mastoras - Silver Moon
332 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Rosja Oski325 Loboda - Paren
332 Nagroda Północna IMAGES Finlandia Azet Altamullan Road - When It's Time
332 Nagroda Zachodnia IMAGES Wielka Brytania Dżek Nothing But Thieves - Is Everybody Going Crazy?
332 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Austria Polarios Yukno - LAND OF CONFUS1ON
331 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Belgia Miszaelo Goldband - Alles Kapot
331 Nagroda Zachodnia IMAGES Belgia Miszaelo Goldband - Alles Kapot
331 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Litwa ConchitaPizza Donny Montell - Ryto saulė
331 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Finlandia Qba Inka Upendo - Mellow
331 Nagroda Wschodnia IMAGES Ukraina Dżek Zlata Mai - Kassiopeya
331 Nagroda Północna IMAGES Norwegia NowPaKo I Am Nova - Good Enough
330 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Albania Kraksa6000 Eneda Tarifa - Nuk ia vlen
330 Nagroda Wschodnia IMAGES Kazachstan Michvl Vada - Biryuzovaya
330 Nagroda Bałkańska IMAGES Bośnia i Hercegowina Ochre Božo Vrećo & Marko Louis - Pandora
330 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Azerbejdżan Dżek Ağaçkakan - 989
330 Nagroda Południowa IMAGES Azerbejdżan Dżek Ağaçkakan - 989
330 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Dania lord1991 Nicklas Sahl - Hvis Jeg Kunne Blive Som Dig
330 Nagroda Północna IMAGES Szwecja James COY - Promises
330 Nagroda Zachodnia IMAGES Niemcy NowPaKo Lie Ning - Tonight
329 Nagroda Wschodnia IMAGES Czechy Polarios Melis - Piece of Your Heart
329 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Maroko Ochre Khansa - Khabberni Keef
329 Nagroda Południowa IMAGES Andora marcellele North State - Crowns
329 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Włochy Koziorożec3 Levante - Bravi Tutti Voi
329 Nagroda Północna IMAGES Dania milyktosik Ida Laurberg - Grayzone
329 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Białoruś Teoolo Artik & Asti - Devochka tantsuy
329 Nagroda Bałkańska IMAGES Chorwacja Fenek The Siids - Feeling
328 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Dania swrk Axel Flóvent - Tourist
328 Nagroda Północna IMAGES Dania swrk Axel Flóvent - Tourist
328 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Rosja Koziorożec3 Fantine feat. Wyclef Jean & El Cata - What A Day
328 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Białoruś Azet Tsirkov' - Solnechnoye Spleteniye
328 Nagroda Wschodnia IMAGES Białoruś Azet Tsirkov' - Solnechnoye Spleteniye
328 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Hiszpania Pynia Fuel Fandango ft. Dani de Moron - Mi Danza
328 Nagroda Południowa IMAGES Hiszpania Pynia Fuel Fandango ft. Dani de Moron - Mi Danza
327 Nagroda Południowa IMAGES Włochy James Isaac Dunbar - onion boy
327 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Andora Qba Rakky Ripper - Mírame Brillar
327 Nagroda Zachodnia IMAGES Monako DaVinci Nazca - Back In The Game
327 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Niemcy Ochre KOII - Waiting Line
327 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Białoruś Dżek Cheese People - Kontrdans
327 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Białoruś Dżek Cheese People - Kontrdans
327 Nagroda Wschodnia IMAGES Białoruś Dżek Cheese People - Kontrdans
327 Nagroda Północna IMAGES Norwegia NowPaKo Rein - Off The Grid
326 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Cypr Przem MARINA - Karma
326 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Liechtenstein Kerby Cari Cari - ANAANA
326 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Monako Shien ELISA ERKA - Corps Météo
326 Nagroda Zachodnia IMAGES Monako Shien ELISA ERKA - Corps Météo
326 Nagroda Południowa IMAGES Maroko Koziorożec3 Faouzia - The Road
326 Nagroda Bałkańska IMAGES Grecja Polarios Foals - The Runner
326 Nagroda Wschodnia IMAGES Polska Garrow Julia Marcell - Moment i Wieczność
326 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Andora Bieluch Lola Indigo, Don Patricio - Lola Bunny
326 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Włochy Qba Margherita Vicario - Giubbottino
326 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Azerbejdżan Arbooz Evdeki Saat - Mükemmel
326 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Malta Azet Bjrg - Skin
325 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Hiszpania Azet Sen Senra - RRIINNGG
325 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Polska mkstheone Divines - Miasta
325 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Litwa Castiel Kabloonak - Bruises on Her Legs
325 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Kazachstan Fenek Immerse - Stone
324 Nagroda Zachodnia IMAGES Australia Shien Keelan Mak - Sleep Talker
324 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Austria im_felipee Oliver Koletzki feat. HVOB - Bones
324 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Francja Kraksa6000 Amel Bent - Ma chance
324 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Serbia Ochre dram - Nema pravila
324 Nagroda Bałkańska IMAGES Serbia Ochre dram - Nema pravila
324 Nagroda Wschodnia IMAGES Kazachstan Dżek Akine - Money In Your Mouth
324 Nagroda Południowa IMAGES Andora Kowal b1n0 ft. 4dr14n0 64l4n73 d3 53w4rd - N03M1
323 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Niemcy Miszaelo Von Wegen Lisbeth - Westkreuz
323 Nagroda Południowa IMAGES San Marino DaVinci Nahaze & Achille Lauro - Carillon
323 Nagroda Północna IMAGES Dania milyktosik The Minds Of 99 - Som Fluer
323 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Portugalia Dżek Fuel Fandango - Huracán de Flores
323 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Szwecja Garrow Yellow Lazarus - Dead Slot Machines
323 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Albania Fenek Rod - Hologram
323 Nagroda Bałkańska IMAGES Albania Fenek Rod - Hologram
322 Nagroda Północna IMAGES Norwegia Przem Ruben - So High
322 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Cypr Kowal Johan Papaconstantino - Lundi
322 Nagroda Bałkańska IMAGES Cypr Kowal Johan Papaconstantino - Lundi
322 Nagroda Południowa IMAGES Portugalia kulczynska71 SHHE - Eyes Shut
322 Nagroda Zachodnia IMAGES Niemcy DaVinci Malik Harris - Welcome to the Rumble
322 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Bułgaria Kraksa6000 Kristali & Anelia - Moyat Mazh
322 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Azerbejdżan Ochre Nazryn - Sənlə Olmaz Ki
321 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Irlandia Kerby Another Sky - The Cracks
321 Nagroda Północna IMAGES Islandia Miszaelo Ásgeir - Youth
321 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Maroko marcellele Maya Isac - Wait For Me
321 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Finlandia Tomasz Spekti feat. Tasis - Juna
321 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Czarnogóra Fenek Robert Bilbilov - Cudni Mesta
321 Nagroda Bałkańska IMAGES Czarnogóra Fenek Robert Bilbilov - Cudni Mesta
321 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Australia Garrow Angelspit - Defibrillator
321 Nagroda Południowa IMAGES Gruzja DaVinci NINI - Rhythm Of My Heartbeat
321 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Grecja lukas Leon of Athens, Katerine Duska - ANEMOS
320 Nagroda Północna IMAGES Dania Estrella Clara - Crazy
320 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Islandia Przem Of Monsters and Men - Wild Roses
320 Nagroda Bałkańska IMAGES Grecja WandziaiBandzia Steve Angello ft. Barns Courtney - Dopamine
320 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Bułgaria Kraksa6000 Poli Genova - Oshte
320 Nagroda Wschodnia IMAGES Kazachstan KateS KADNAY - Disco Girl
320 Nagroda Południowa IMAGES Andora Kowal Reyko - Don’t Mention My Name
320 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Francja Azet Marie-Flore - Tout ou Rien
319 Nagroda Wschodnia IMAGES Polska Ochre Sanah - Koronki
319 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Liechtenstein WandziaiBandzia Apparat - Heroist
319 Nagroda Bałkańska IMAGES Cypr Joel HMLTD - LOADED
319 Nagroda Południowa IMAGES Hiszpania Estrella DELAPORTE - No Te Vas a Olvidar
319 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Bułgaria Kraksa6000 Preslava - Piyan
319 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Francja Dżek Léa Paci - À Nos Folies
319 Nagroda Północna IMAGES Norwegia Kowal Jay-Jay Johanson - Heard Somebody Whistle
319 Nagroda Zachodnia IMAGES Szwajcaria James Kyasma - Like A Lion
318 Nagroda Południowa IMAGES Tunezja laitur Lola Marsh - Only For A Moment
318 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Rosja _Biodr_ Boronina - Vasabi
318 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Włochy marcellele Cri. - Water Me
318 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Hiszpania Estrella Guitarricadelafuente - Guantanamera
318 Nagroda Zachodnia IMAGES Irlandia DaVinci Dan Owen - Run Me Down
318 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Macedonia Północna Heliyatoo Foolish Green - Soul Revival
318 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Czarnogóra Ochre Ivan Jegdić - Bolji čovek
318 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Norwegia Azet Privat - Kropp och Liv
318 Nagroda Północna IMAGES Norwegia Azet Privat - Kropp och Liv
317 Nagroda Północna IMAGES Norwegia Shien Natali Felicia - War
317 Nagroda Wschodnia IMAGES Polska lord1991 Michał Kmieciak feat. Swiernalis - Szaleniec
317 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Jordania Dżek Garaseen - Law Fina Khair
317 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Litwa Dawid ANTIS - Debesys
317 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Szwajcaria NowPaKo Hervé - Cœur poids plume
316 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Szwajcaria marcellele Lola Le Lann - Lola à l'eau
316 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Andora Azet DIE KATAPULT - Bäckerei Digital
316 Nagroda Południowa IMAGES Andora Azet DIE KATAPULT - Bäckerei Digital
316 Nagroda Wschodnia IMAGES Polska James KACPERCZYK - IGGY
316 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Albania Łotek Kristine Elezaj - Waves
316 Nagroda Zachodnia IMAGES Belgia alekso33 Promis3 - Losing Our Connection
315 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Turcja Joel Jakuzi - Şüphe
315 Nagroda Południowa IMAGES Turcja Joel Jakuzi - Şüphe
315 Nagroda Zachodnia IMAGES Szwajcaria Arbooz Cascadeur - Turn To Dust
315 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Austria cieplykocyk Tobias Sammet's Avantasia feat. Candice Night - Moonglow
315 Nagroda Bałkańska IMAGES Grecja dabi. Amanda Tenfjord - Kill The Lonely
315 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Norwegia Azet Rey Mayari - Elevate / Escalate
315 Nagroda Wschodnia IMAGES Kazachstan alekso33 daKooka - Stuk
315 Nagroda Północna IMAGES Islandia James Gurli Octavia - Clone
314 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Andora Dżek Vinila Von Bismark - Quejío Nazarí
314 Nagroda Południowa IMAGES Andora Dżek Vinila Von Bismark - Quejío Nazarí
314 Nagroda Północna IMAGES Dania Shien Blaue Blume - Ebony
314 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES San Marino JaqubK Fred De Palma (ft. Ana Mena) - Una volta ancora
314 Nagroda Bałkańska IMAGES Serbia milyktosik Kovic - Issues
314 Nagroda Zachodnia IMAGES Irlandia James Oscar Scheller feat. PAWWS - Interstellar Disco
314 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Turcja Azet Batuhan Oğuz - Denizler Ortasında
314 Nagroda Wschodnia IMAGES Rosja NowPaKo Biting Elbows - Control
313 Nagroda Zachodnia IMAGES Wielka Brytania Joel Friendly Fires - Silhouettes
313 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Bośnia i Hercegowina kkubas23nk Saša Matić - 9 Apartmana
313 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Mołdawia Ekwi Valeria Stoica - Be My Friend
313 Nagroda Bałkańska IMAGES Mołdawia Ekwi Valeria Stoica - Be My Friend
313 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Chiny Dżek Sà Dǐngdǐng - Zuǒshǒu Zhǐ Yuè
313 Nagroda Południowa IMAGES San Marino Shien FIL BO RIVA - Blindmaker
313 Nagroda Północna IMAGES Łotwa Arbooz The Holy - Land Before Time
312 Nagroda Zachodnia IMAGES Irlandia laitur Roo Panes - Warrior
312 Nagroda Wschodnia IMAGES Białoruś Kerby Shura - religion (u can lay your hands on me)
312 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Malta kkubas23nk Sister Cristina - Felice
312 Nagroda Bałkańska IMAGES Kosowo Łotek Cricket feat. Argjentina Ramosaj - Hush
312 Nagroda Południowa IMAGES Portugalia DaVinci Au/Ra - Dance in the Dark
312 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Andora Shien Mordem - Magma
312 Nagroda Północna IMAGES Szwecja Dżek Winona Oak - Break My Broken Heart
312 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Szwajcaria alekso33 Mansfield.TYA - Dormi/Réveillé
311 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Francja Matima2000 Maëlle - Toutes les machines ont un cœur
311 Nagroda Bałkańska IMAGES Rumunia NowPaKo Zimbru - Divination
311 Nagroda Zachodnia IMAGES Irlandia Shien IAMX - Mile Deep Hollow
311 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Szwecja Garrow CEO - Whorehouse
311 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Azerbejdżan kamilos2676 Röya - Gönder
311 Nagroda Północna IMAGES Dania xsoldi Aura Dione - Shania Twain
311 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Rosja Dżek Luna - Del'finy
310 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Azerbejdżan Dżek Mabel Matiz - Comme Un Animal
310 Nagroda Południowa IMAGES Tunezja James Lola Marsh - Echoes
310 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Szwajcaria alekso33 Déborah Lemoine - Solo
310 Nagroda Zachodnia IMAGES Szwajcaria alekso33 Déborah Lemoine - Solo
310 Nagroda Wschodnia IMAGES Polska Miszaelo Ofelia - Zaraz
310 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Niemcy Ekwi Gentleman & Beenie Man - Still Around
310 Nagroda Północna IMAGES Islandia dabi. Máni Orrason - Numb
310 Nagroda Bałkańska IMAGES Mołdawia Arbooz Via Dacă - Paparuda
310 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Kazachstan Shien Stepan i Meduza - Proshcheniye
309 Nagroda Południowa IMAGES Malta swrk La Rappresentante di Lista - Siamo Ospiti
309 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Maroko Dżek Ori Ben Ari - Shemamah
309 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Tunezja Ochre Nawel Ben Kraïem - Dérangés
309 Nagroda Wschodnia IMAGES Polska Koziorożec3 Mery Spolsky - FAK
309 Nagroda Północna IMAGES Islandia Miszaelo Lydmor - Money Towers
309 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Grecja ajembeti Eleni Foureira & Claydee - Loquita
309 Nagroda Zachodnia IMAGES Australia WrednyOlek Evie Irie - Bitter
309 Nagroda Bałkańska IMAGES Bułgaria Arbooz Hayes & Y - Always So Simple, Always So Cold
308 Nagroda Północna IMAGES Szwecja Ochre Amason - Marry Me Just For Fun
308 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Szwajcaria Joel Kompromat - Niemand
308 Nagroda Zachodnia IMAGES Szwajcaria Joel Kompromat - Niemand
308 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Izrael andalouse Keren Peles, Ron Buhnik - Me'ever Lanahar
308 Nagroda Wschodnia IMAGES Polska Garrow KRÓL - Te Smaki i Zapachy
308 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Armenia ajembeti Nanul - Im Tsnundn e Aysor
307 Nagroda Południowa IMAGES Tunezja Shien Mehdi Bahmad - Rouge à Lèvres
307 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Białoruś Dżek Leningrad - i_$uss
307 Nagroda Wschodnia IMAGES Białoruś Dżek Leningrad - i_$uss
307 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Portugalia Łotek Paula Cendejas - Ya Te Avisé
307 Nagroda Zachodnia IMAGES Francja Arbooz Postaal - Darkness
307 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Serbia Azet Tea Tairović - Polako
306 Nagroda Południowa IMAGES Liban laitur Dotan - Numb
306 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Norwegia WrednyOlek KSHMR x KAAZE feat. Karra - Devil Inside Me
306 Nagroda Północna IMAGES Norwegia WrednyOlek KSHMR x KAAZE feat. Karra - Devil Inside Me
306 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Luksemburg Arbooz Applause - City Lights
306 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Hiszpania Miszaelo Madredeus - O Pastor
306 Nagroda Wschodnia IMAGES Białoruś Shien Manizha ft. Anya Chipovskaya - Black Swan
306 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Austria KateS GROSSSTADTGEFLÜSTER - FEIERABEND
306 Nagroda Zachodnia IMAGES Austria KateS GROSSSTADTGEFLÜSTER - FEIERABEND
306 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES San Marino _Biodr_ Ermal Meta - Dall'alba al tramonto
306 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Estonia Lucasp17 Groundhog Day - Tagajarg
306 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Liechtenstein James Mine - 90 Grad
305 Nagroda Wschodnia IMAGES Polska Polarios Sorry Boys - Jesteś pragnieniem
305 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Kazachstan andalouse Moldanazar - Kim Ol
305 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Francja XCryoxx Pépite - Reste avec moi
305 Nagroda Północna IMAGES Norwegia milyktosik Ruben - Lay By Me
305 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Grecja Azet Stella - Samba
305 Nagroda Bałkańska IMAGES Grecja Azet Stella - Samba
305 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Litwa Przem Ieva Zasimauskaite - What Do You Want From Me
304 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Belgia Matima2000 Portland - Expectations
304 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Francja Shien Marvin Jouno - Danse!
304 Nagroda Północna IMAGES Islandia Koziorożec3 Of Monsters and Men - Alligator
304 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Szwajcaria Omen Aysat - On m'a dit
304 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Turcja _Biodr_ Murat Dalkılıç - Bir Güzellik Yapsana
304 Nagroda Wschodnia IMAGES Polska milyktosik Lor - Matches
303 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Luksemburg Sveta Claire Laffut - Mojo
303 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Czarnogóra Ochre Damir Kedžo - Srce mi umire za njom
303 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Czarnogóra Ochre Damir Kedžo - Srce mi umire za njom
303 Nagroda Bałkańska IMAGES Kosowo James Gjon's tears - Babi
303 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Holandia lord1991 Warhaus - Mad World
303 Nagroda Północna IMAGES Norwegia Ekwi flora cash - They Own This Town
303 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Ukraina pessac91 Vitas - Delala
303 Nagroda Południowa IMAGES San Marino Patrick 3 Kharfi, Lemandorle - Quando
302 Nagroda Wschodnia IMAGES Rosja Shien Sirotkin - Vyshe Domov
302 Nagroda Bałkańska IMAGES Grecja James SKAUSS - Father
302 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Hiszpania Patrick 3 Enrique Iglesias - Despues Que Te Perdi
302 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Holandia Maciej051201 Cut_ ft. Klangstof - Fever
302 Nagroda Północna IMAGES Szwecja XCryoxx Susanne Sundfør - Accelerate
302 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Francja NowPaKo CLIO - T'as vu
302 Nagroda Zachodnia IMAGES Francja NowPaKo CLIO - T'as vu
301 Nagroda Północna IMAGES Szwecja DaVinci Isak Danielson - Power
301 Nagroda Bałkańska IMAGES Bośnia i Hercegowina Sveta FJØRA - Legacy
301 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Albania andalouse Eri Qerimi - Bala
301 Nagroda Południowa IMAGES Tunezja Dżek Nathan Goshen - Mitgaagaat
301 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Gruzja Ochre Bedford Falls - Thrill Is Gone
301 Nagroda Wschodnia IMAGES Polska lord1991 Swiernalis - Blizny
301 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Portugalia Arbooz Jamiroquai - Automaton
301 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Turcja Azet Mert Demir - Bırak Beni
301 Nagroda Zachodnia IMAGES Belgia Michvl Yusuf - Filth
300 Nagroda Północna IMAGES Szwecja DaVinci Elliphant - To The End
300 Nagroda Wschodnia IMAGES Polska milyktosik Arek Kłusowski - Szukam
300 Nagroda Bałkańska IMAGES Macedonia Północna Heliyatoo J.R. August - I'm Afraid the Bird Will Die
300 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Francja Matima2000 Foé - Nuria
300 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Węgry Shien VR/NOBODY - Fuck Everybody Else
300 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Finlandia Joel Lac Belot - Friendly Beast
300 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Turcja stahu Murat Boz - Uçurum
300 Nagroda Zachodnia IMAGES Szwajcaria James Tallisker - Blind
300 Nagroda Południowa IMAGES Andora NowPaKo PLYA - Feast My Eye
299 Nagroda Północna IMAGES Dania Sveta doula - Frozen Days
299 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Białoruś Bieluch Tarabarova - Tsunami
299 Nagroda Wschodnia IMAGES Białoruś Bieluch Tarabarova - Tsunami
299 Nagroda Zachodnia IMAGES Australia Polarios Alison Wonderland - Church
299 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Albania andalouse Anna Vissi - Nylon
299 Nagroda Bałkańska IMAGES Bośnia i Hercegowina Fenek Adna - Thoughts
299 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Irlandia James 0171 - 1000 words
298 Nagroda Bałkańska IMAGES Mołdawia Shien Lucia - food chain
298 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Litwa Ochre Jurga - Ten, kur tu
298 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Francja Matima2000 Terrenoire - La nuit des parachutes
298 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Macedonia Północna Alexxx Elena Petreska - Ne ostana veke nisto od nas
298 Nagroda Wschodnia IMAGES Kazachstan Przewdzing My - Zima
298 Nagroda Północna IMAGES Norwegia Joel Travelle - cuba
298 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Luksemburg Kowal Shht - Masterpiece
298 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Malta NowPaKo Margherita Vicario - ABAUÉ (Morte di un Trap Boy)
297 Nagroda Bałkańska IMAGES Czarnogóra Sveta TIANI - Wonder
297 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Monako nadiahermann VIDEOCLUB - Roi
297 Nagroda Północna IMAGES Norwegia NowPaKo Junior Brielle - Love
297 Nagroda Południowa IMAGES Włochy Matima2000 Lyves - Tell Me That You Feel It Too
297 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Grecja Priam J.S feat Elefteria Elefteriu - Oso Kai Na Thes
297 Nagroda Wschodnia IMAGES Białoruś Shien daKooka - Pyatnyshko
296 Nagroda Zachodnia IMAGES Monako DaVinci Minou - Montréal
296 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Watykan Arbooz Husky Loops - Tempo
296 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Włochy Rajner Halina Benedyk & Marco Antonelli - Solo Noi
296 Nagroda Południowa IMAGES Liban XCryoxx Carakukly - Teisha Neshamot
296 Nagroda Północna IMAGES Islandia MoyoJoyo Kwamie Liv - New Boo
296 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Białoruś Castiel Odyn v kanoe - U mene nemaye domu
295 Nagroda Wschodnia IMAGES Polska Arbooz Perfect Son - It's For Life
295 Nagroda Bałkańska IMAGES Bośnia i Hercegowina Ochre Nina Kraljić - Lay You Down
295 Nagroda Zachodnia IMAGES Austria Shien SCHWARZ - The Others
295 Nagroda Południowa IMAGES Włochy Koziorożec3 Elisa - With The Hurt
295 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Norwegia Matima2000 girl in red - girls
295 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Turcja niqel4 Edis - Çok çok
294 Nagroda Zachodnia IMAGES Luksemburg James EDSUN - Lisa
294 Nagroda Wschodnia IMAGES Kazachstan Ochre City&Shivers - Whispers
294 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Macedonia Północna Gucio Annia - Dodje Mi Da Vrisnem
294 Nagroda Północna IMAGES Islandia nadiahermann Mani Orrason - Acting Like A Fool
294 Nagroda im. Luttenberger*Klug IMAGES Chorwacja Rumi Anna Moor - Svjetovi
294 Nagroda Bałkańska IMAGES Chorwacja Rumi Anna Moor - Svjetovi
294 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Watykan NowPaKo La Rappresentante Di Lista - Questo Corpo
294 Nagroda Południowa IMAGES Watykan NowPaKo La Rappresentante Di Lista - Questo Corpo
293 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Albania Mine6633 Soni Malaj - Loca
293 Nagroda Wschodnia IMAGES Polska Ochre Tęskno feat. Duit - Razem
293 Nagroda Północna IMAGES Norwegia DaVinci Oscar Enestad - Heaven On My Skin
293 Nagroda Zachodnia IMAGES Holandia Joel Jo Marches - Monsters
293 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Grecja Scott Yianna Terzi - Karma
293 Nagroda Bałkańska IMAGES Bośnia i Hercegowina laitur Adna - Closure
292 Nagroda Zachodnia IMAGES Niemcy Arbooz Giant Rooks - Wild Stare
292 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Mołdawia Mine6633 Olia Tira - Ya Znayu Tochno
292 Nagroda Wschodnia IMAGES Polska laitur SABINA - Panowie w Kapeluszach
292 Nagroda Południowa IMAGES Portugalia Ochre Janeiro - Solidão
292 Nagroda Zachodnia IMAGES Wielka Brytania DaVinci CuckooLander - Mercury
292 Nagroda Bałkańska IMAGES Cypr Joel Sworr. - Barcelona
292 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Ukraina dabi. Artem Pivovarov - Karma
292 Nagroda Północna IMAGES Islandia Scott Árstíðir - While This Way
291 Nagroda Wschodnia IMAGES Polska NowPaKo Blauka - Zawzięcie
291 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Portugalia laitur Surma - Plass
291 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Watykan Dżek Marco Mengoni & Tom Walker - Hola (I Say)
291 Nagroda Południowa IMAGES Watykan Dżek Marco Mengoni & Tom Walker - Hola (I Say)
291 Nagroda Północna IMAGES Norwegia Arbooz Francis Novotny - Broken Arrow
291 Nagroda Bałkańska IMAGES Kosowo milyktosik Rita Ora - Soul Survivor
291 Nagroda Południowa IMAGES Włochy dabi. Måneskin - Torna a casa
291 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Bułgaria lukas Plamen & Ivo - Safari
291 Nagroda Zachodnia IMAGES Holandia Łotek Wulf - How Can I Let You Go
290 Nagroda Bałkańska IMAGES Serbia Ochre Kovic - Drown
290 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Bułgaria Mine6633 Mihaela Fileva - Tsyala nosht
290 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Hiszpania DaVinci LA CASA AZUL - El Momento
290 Nagroda Południowa IMAGES Hiszpania DaVinci LA CASA AZUL - El Momento
290 Nagroda Bałkańska IMAGES Cypr Shien Marietta Fafoutti - Living For The Night
290 Nagroda Północna IMAGES Dania James Nosaint - Nocturnal Delirium
290 Nagroda Zachodnia IMAGES Irlandia Azet Alexina - Silent Killer
290 Nagroda Wschodnia IMAGES Polska laitur BOVSKA - XYZ
289 Nagroda Północna IMAGES Norwegia Scott Kalandra - Brave New World
289 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Kazachstan Ochre Qonyratbay Fam - Bir an salam
289 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Niemcy Arbooz HAHA X MINO - SSOA
289 Nagroda Zachodnia IMAGES Irlandia Azet Teleman - Cactus
289 Nagroda Południowa IMAGES San Marino WrednyOlek Indigo Face - A Rose Is A Rose
289 Nagroda Bałkańska IMAGES Chorwacja Rumi Lado Electro - Lepi Valcer
289 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Szwajcaria XCryoxx Laurie Darmon - On Bai.
289 Nagroda Wschodnia IMAGES Polska Dżek Marcelina - Tańcz
288 Nagroda Zachodnia IMAGES Irlandia Dżek Claudia Kane - Silence
288 Nagroda Złotej Gęsi IMAGES Rumunia DaVinci Alexandra Ungureanu - Vantule
288 Nagroda Południowa IMAGES Hiszpania Matima2000 Au/Ra - Emoji
288 Nagroda im. Lubelskiego Fulla IMAGES Polska Arbooz Hańba! - Żandarm
288 Nagroda Północna IMAGES Szwecja NowPaKo Albin Lee Meldau - I Need Your Love
288 Nagroda Wschodnia IMAGES Rosja Sveta IOLITE - Bad Behavior
288 Nagroda Bałkańska IMAGES Chorwacja Rumi Tonka - Netko se događa